Кошик
3 відгуків
Контакти
На сайті не діє Програма захисту покупця Prom.ua . Продавець не пройшов верифікацію. Будьте пильні, роблячи покупки. Рекомендуємо перевіряти інформацію та оплачувати товари після отримання.
Інструменти для м'яса
+380 показати номер
Олександр
УкраїнаЛьвівська областьЧервоноград
Мапа

НОЖІ ДЛЯ М'ЯСА

Інтернет-магазин "Міттулс" пропонує тільки якісні інструменти та обладнання для роботи з м'ясом. Тут ви знайдете ножі для обвалки, для забою, ножі шеф-повара таких відомих світових виробників, як Dick, Giesser, Polkars.
facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку
У 1778 році компанія F. Dick був заснований р. Есслінген і досі сім'я володіє нею через понад 230 років. Friedrich Dick — це єдиний виробник в світі, який пропонує повний спектр ножів, мусатов, шліфувальних машин і допоміжних елементів для м'ясників і кухарів. Їх цінують за якість сталі і зручність експлуатації. Велика лінія продукції робить їх ідеальним постачальником для підприємств харчової промисловості. Давні традиції і досвід, які використовуються при виробництві продукції для шеф-кухарів і м'ясників, дозволяє компанії Dick постійно розробляти нові інноваційні продукти. Сучасна різноманітність ножів може заплутати кого завгодно. Борючись за ринок збуту, виробники використовують для виготовлення кожної окремої частини ножа різні сорти сталі, порошкову металургію, плазмову і дугове зварювання в поєднанні з різноманітною термічною обробкою металу, удароміцні і термостійкі види пластмаси та сучасний ергономічний дизайн ручок, контроль заточування леза лазерними приладами і індивідуальну балансування ваги різних за призначенням ножів. Крім того, само собою, ножі також різноманітні, як і продукти, які вони ріжуть. Хороший ніж буде служити довго, якщо, звичайно, ви його правильно використовуєте, миєте і зберігайте. Якщо ви недбало звертаєтеся з ножем – роняете його на підлогу, замачиваете у воді, то якими б нержавіючими і довговічними не були його характеристики, він не прослужить вам довго. Вимоги, що пред'являються споживачами до ножа:
Ріжуча кромка повинна бути твердої для довгого збереження заточування.
Лезо ножа повинне мати твердість, дозволяє ув'язнити його в домашніх умовах.
Лезо повинно бути пружним і гнучким можливості для нарізки тонких шматків.
Ніж повинен бути важким і потужним для нарізування замороженого м'яса, риби, капусти.
Ручка і лезо ножа повинні бути ретельно збалансовані по вазі для зручності роботи.
Ніж повинен бути нержавіючим і стійким до харчових кислот.
Ніж не повинен бути дуже дорогою. Все ж це предмет повсякденного використання.
Враховуючи всі ці моменти, Ви зможете підібрати в нашому магазині ідеальний для себе ніж!